Istnieje wiele różnych sposobów na przechwytywanie wideo w dzisiejszych czasach. Możesz użyć kamery internetowej lub urządzenia mobilnego, lub możesz użyć oprogramowania do nagrywania ekranu. Omówimy najlepsze oprogramowanie do nagrywania ekranu, zalety i wady każdego z nich oraz jak uzyskać jak najwięcej korzyści z nagrywania.

Jakie są korzyści z nagrywania ekranu i jakie rodzaje wideo można utworzyć?

Istnieje wiele sposobów na nagrywanie pulpitu lub dowolnego okna aplikacji, w tym nagrywanie ekranu, przechwytywanie ekranu, nagrywanie ekranu w systemie Windows i oprogramowanie do nagrywania ekranu. Nagrywanie ekranu to sposób na nagrywanie aktywności na ekranie komputera. Nagrywanie ekranu pozwala nagrać wszystko, co dzieje się na ekranie.

Czym jest Action!4?

Action!4 to prosta, łatwa w obsłudze i potężna aplikacja zaprojektowana specjalnie do nagrywania plików wideo. Jest to program, który nagrywa filmy z ekranu, podczas pracy na nim. Nagranie ekranu zapisywane jest w postaci pliku Windows Media Video (WMV). Action!4 jest w stanie nagrać również pulpit i każde inne okno. Obsługuje zarówno kamery analogowe, jak i cyfrowe. Filmy można nagrywać i zapisywać w najpopularniejszych formatach wideo (AVI, MP4, MOV, WMV).

Więcej: program do nagrywania ekranu

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *