Świetnie pamiętam jak na początku indywidualnej kariery z niezależnej racy z domu próbowałem robić wszystko sam. Spędzałem wiele godzin ucząc się obróbki filmów, zarządzaniu social media ale na pewno najwięcej swojego czasu przeznaczałem na tworzenie grafik, które i tak były tylko znośne.

W pewnym momencie wygospodarowałem u mnie dodatkowe środki i po raz 1-szy w swoim życiu zdecydowałem się zlecić projekt wizytówki – pogografika.pl. Przyzwyczaiłem się do załatwiania wszystkich swoich spraw samemu, zatem byłem bardzo sceptycznie do tego nastawiony. Ku mojemu zdziwieniu projekt mojej wizytówki został mi dostarczony w ten sam dzień, a jego jakość przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Od tego momentu grafik komputerowy bardzo zyskał w moich oczach, a ja regularnie korzystam z usług paru zaprzyjaźnionych. W większości zlecam proste logo do wypuszczanych produktów, grafiki na bloga czy wpisy na social mediach. Korzyści z takiej współpracy wyliczyć mogę kilka ale najbardziej istotne dwie to z pewnością oszczędność naszych nerwów i czasu. Nie każdy z nas posiada przecież talent twórczy.

Dużo lepiej wykorzystywać wszystkie nasze możliwości, a projektowanie grafiki zlecić. Jeżeli chodzi o ceny, to są całkiem przystępne. Większość grafików komputerowych ustala swój spis cen w zależności od stopnia złożoności zamówienia. Jedyną rzeczą do której mógłbym się doczepić to czas dokończenia takiego zamówienia, a raczej ilość zakolejkowanych prac u grafika komputerowego. W większości jest tak że termin dostawy jest za parę dni, a my musimy mieć coś w tej chwili. Dlatego w przypadku takiej współpracy kategorycznie polecam wam współpracować z paroma grafikami.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *