Chociaż Kancelaria Adwokacka Achtelik Siwka i Wspólnicy Prawnicy i Radcy Prawni mieści się w Katowicach, świadczy usługi dla klientów prywatnych a także biznesowych z całej Polski. Tworząc zespół specjalistów z rozległą wiedzą prawniczą i doświadczeniem popartym wieloma latami pracy zapewnia spersonalizowane podejście do klienta i profesjonalną obsługę.

Swoją ofertę kieruje do międzynarodowych i krajowych podmiotów gospodarczych, spółek, organizacji pozarządowych oraz instytucji publicznych. Kancelaria przygotowuje wewnętrzną dokumentację, wspiera firmy w postępowaniach przetargowych a także służy doradztwem przy fuzjach, likwidacjach a także przejęciach.

ASIW – kancelaria adwokacka Katowice reprezentuje klientów przed sądami i urzędami skarbowymi. Klientom indywidualnym oferuje wsparcie prawne w sprawach rozwodowych, spadkowych, cywilnych oraz wielu innych. Pomaga dostać odszkodowanie za wypadek w pracy, komunikacyjny albo za błąd medyczny. Sprawdzony radca prawny, adwokat w Katowicach a także nie tylko.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *