By zabezpieczyć dom potrzeba niewiele, przy tym trzeba spełnić wszelkie wymagania i utrzymać oryginalny design, a także osłonę przed słońcem. Wszystko jest teraz dla nas dostępne, zachowując swój szczególny styl wnętrza. Warto zdecydować się na żaluzje drewniane, ponieważ to dzięki nim mamy gwarancję, że wszystkie okna są zabezpieczone, a wystrój wnętrza zachowany i dopasowany też do tynku domu oraz obiektu mieszkalnego od zewnętrznej strony.

Żaluzje wewnętrzne są najnowszym rodzajem zabezpieczania wnętrza mieszkań przed ciekawością nieznajomych i promieniami słonecznymi. Warto też rozważyć wewnętrzne żaluzje, które też są wykonane z drewna. Zrobione z naturalnych surowców, takich jak włókna drewna z lipy a także dębu. Rozmiary lamelek tworzone na wymiar danego okna, normalne wynoszą 50 milimetrów. W chwili obecnej dostępny najnowocześniejszy system stabilizujący żaluzje, tak zwany PerfectFix, który można ewentualnie dodać do kupionych żaluzji. Teraz rolety drewniane sterowane są tak ażeby zabezpieczyć je przed małymi dziećmi z ang. Child Safety, dzięki temu mamy gwarancję, że istnieje możliwość ustawiać je modalnie, nie musząc martwić się, iż pociechy dostaną się do mechanizmu.

 

Istnieją różne sposoby sterowania żaluzjami. W tej chwili do wyboru są 3 możliwości montażu żaluzji: we wnęce, na ścianę lub na skrzydle okna. Taśma produktu jest dostępna w przeróżnych kolorach. Do tego dekoracyjna, dostępna w wielu różnych wariantach wymiarów oraz barwy blenda z drewna.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *