Nawet jeśli w tym sezonie letnim nie zdołasz pojechać do Chorwacji czy też Bułgarii, wakacje nad morzem bałtyckim również mogą być niczego sobie. Znaczna liczba mniejszych a także większych kurortów zachwycać będzie dosłownie najbardziej wymagających. Zapraszamy serdecznie was dzisiaj do niesamowicie pięknego miasteczka nad Zatoką Pucką – Władysławowa.

Kuszące atrakcje Władysławowa
Jeżeli lubicie przejażdżki rowerowe, bez wątpienia będziecie mogli skorzystać z trasy rowerowej Władysławowo-Hel. Nie możecie absolutnie zapomnieć oczywiście o wizycie w Dolinie Chłapowskiej i rezerwacie Słone Łąki! Lubiący wylegiwać się na plaży w drodze na piaski w Cetniewie bez wątpienia sfotografują się przy Alei Gwiazd Sportu a także… niesamowitej Koronie Himalajów! Jeśli dopadnie was deszczowa aura, będziecie mogli zabrać dzieci do Muzeum Motyli albo na interesującą wystawę Magiczny Zawrót Głowy w Domku Rybaka. W tym samym obiekcie znajduje się też wieża widokowa, niemniej jednak jeżeli pociechy będą marudzić, że muszą iść po schodach, oczywiście można wjechać windą. W słoneczne dni maluchy prócz przepięknej plaży (o długości 23 km) bez wątpienia będą chciały zobaczyć Tarzan Park, Ocean Park, Lunapark Słowiński  a oprócz tego domek który stoi do góry nogami. Koniecznie obejrzyjcie z nimi Port Morski! Być może skusicie się na wycieczkę statkiem wycieczkowym Kaczątko? Pasjonaci historii, którzy przybywają do pięknego miasteczka jakim jest Władysławowo, bez wątpienia odnajdą się w Hallerówce a także Adiutantówce, a jeśli wybiorą się odrobinę dalej, do Sławutowa, będą mogli zwiedzić interesującą osadę średniowieczną. W niedalekim Swarzewie istnieje możliwość przejść poprzez Labirynt Kukurydzy, a w pobliskim Rozewiu wejść latarnię morską.

Noclegi we Władysławowie
Dość dużo ciekawych atrakcji jednego dnia? Z całą pewnością warto tu zatrzymać się na dłużej. Jeśli rozchodzi się o ofertę noclegi Władysławowo ma bardzo ciekawą propozycję. Domki, pokoje, pensjonaty, apartamenty, ośrodki wypoczynkowe, a ceny za nocleg atrakcyjne dla każdej osoby. Umiejscowione blisko plaży albo co prawda dalej, ale z możliwością dowozu, mające place zabaw dla maluchów, trampoliny, prywatne kuchnie, pełne wyposażenie – tutejsze noclegi dają szansę błogiego wypoczynku po całym roku ciężkiej pracy (i epidemii koronawirusa). Wielbiciele prostoty wynajdą tu cudowne,drewniane domki w stylu holenderskim i piękne domki skandynawskie, a także 4 pola campingowe. Ekskluzywne mieszkania o bardzo wysokim poziomie skuszą uczestników spotkań firmowych. Przecież miejsca noclegowe Władysławowo proponuje nie tylko w czasie wakacji, niemniej jednak poprzez cały rok. Zabookój nocleg już dziś!

Przyjedź na wakacje do Władysławowa!
Dzięki wspaniałej sieci komunikacyjnej wypoczynek we Władysławowie staje się jeszcze bardziej interesujący. Zdołacie tutaj szybko dostać się z absolutnie każdego miejsca Polski. Nawet jeżeli zepsuje ci się samochód, będziecie mogli odstawić go do warsztatu samochodowego, a następnie, korzystając z SKM, śpiesznie znaleźć się w Jastrzębiej Górze czy na Helu lub wyruszyć w podróż do Gdyni, Gdańska czy Sopotu. Oczywiście samo miasteczko, chociaż jest duże, także możesz pozwiedzać pieszo. Jeżeli więc rozważasz, gdzie spędzić urlop, przyjedź do słynnego Władysławowa – gwarantujemy Ci, że nuda Ci nie grozi

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *