Głowisz się nad wyborem upominku? Chciałbyś zrobić mu miłą niespodziankę i niezapomniane przeżycie? Z całą pewnością na podarowanie skarpetek czy jego ulubionego zapachu było już pełno rozmaitych okazji. Jeżeli już masz dosyć tego rodzaju nieciekawych i prostych pomysłów pomyśl nad czymś całkowicie nowym, a dodatkowo niewiarygodnie ekscytującym. W naszych propozycjach posiadamy lot szybowcem i skok ze spadochronem.

 

W taki oto sposób będziesz mogła podarować coś zupełnie innego niż następny gadżet, który na pewno będzie leżał głęboko w szufladzie – zdołasz obdarzyć go niezwykłym przeżyciem, do którego powrócicie jeszcze nie raz we wspomnieniach. Paraletnia to niesamowita maszyna, która jednocześnie łączy w sobie niezwykłą prędkość którą gwarantuje silnik z emocjami podczas lotu. Za sprawą tego można nieustannie kontrolować kierunek swojego lotu. Voucher taki obejmuje profesjonalny instruktaż pilota z sporym doświadczeniem, który także skrupulatnie ocenia warunki atmosferyczne danego dnia i zezwala na start. Motolotniarze mogą wzbijać się na wysokość 4 tys. m.n.p.m., powyżej tej wysokości potrzebna już jest specjalna aparatura tlenowa.

 

Ażeby podziwiać zapierający dech w piersiach krajobraz naszej ojczyzny wystarczy istotnie niższa wysokość. Jeśli jednostka, której chciałbyś sprawić niespodziankę, kocha dreszczyk emocji skok na bungee niewątpliwie zapewni skok wrażeń. Skok odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora, który nieustannie czuwa nad najwyższym bezpieczeństwem uczestnika skoku. Upominek dla drugiej połówki nie musi być nudny. Wręcz prezent dla niego – wspaniały lot i dawkę adrenaliny.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *